» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypnutí aktualizací II. Blue death

Dobrý den,i když jsem aktualizace vypnul, dnes již opět restartuji a restartuji. Toto vám píšu z nouzáku. Kopii posledního buildu již nelze nahodit. Nic nefunguje. Všechno jen ne reinstal WIN 7 (mám WIN 10 32, které se reinstalovali z WIN 7)Děkuji za jakoukoli pomoc, do WIN se nemohu dostat.K

Odpovědi na otázku

Skvělý výkon. Pokud nemáš zálohu OS, střihneš si reinstalaci...

Zkus poslední aktulizaci odinstalovat (aspoň na W10 příkazem to šlo).

z nouzáku jak?

http://www.servispckupka.cz/jak_spravovat_aktualizace... Teď je otázka zda v nouzáku to jde. Nevím nepamatuju si vše ohledně W7 jak co bývalo.