» Poradna » Počítačové sítě

Vyplnění ankety

Dobrý den. Dělám projekt do školy a moc by pomohlo vyplnění téhle ankety
Předem vám všem moc děkuji

www.vyplnto.cz ...

Odpovědi na otázku

Na to nepotřebuješ žebrat na fórech. Školnímu projektu není třeba skutečných dat. Data si vytvoř sám. Tady jde o schopnost zpracovat ta data + výstupní formu.

Vidím to přesně jako Petr111 - nesbíráš reálná demografická data. Místo čekání, až ti někdo něco vyplní, vygeneruj si je sám. Odhaduji, že stejně jako já, většina čtenářů na tvůj link ani neklikne. Opravdu není proč.

Ja jsem mu to vyplnil. Ale teda ani otazky a ani odpovedi jsem necetl. Proste jsem neco vybral a kliknul.

To já pro změnu kliknul i přečetl otázky, ale nevyplnil. Mezi možnostmi typu EU dělá málo, dost a nevím mi chybí odpověď EU toho dělá až moc. Mnohá její nařízení bych přisuzoval v lepším případě totální naivitě. Když jsme třeba u toho životního prostředí - zásahy do zemědělství, podpora alternativních energií, která vychází pěkně draho a o velké ekologii bych taky nemluvil, ...
Takže bych souhlasil s posty výše - něco si vymysli. To, co dostaneš z toho dotazníku budou stejně kraviny.

Nezalezi na tom, kolik podpora alternativnich technologii stoji, ale jde o to, ze tu je a setri se zivotni prostredi. To, jak si nase zeme nastavila zpetny odkup energii od malych vyrobcu, je ciste nase vec, a za to podekuj lidem, kteri nosi uplatky do parlamentu. Mozna by sis mel zjistit, kdo to v parlamentu navrhl a zvedl pri hlasovani ruku. Asi by ses divil. Ale tohle neni v zajmu tech lidi, takze se odvadi pozornost na solarni panely a ne na puvodce problemu. Lide se chovaji jen trzne. Dalsi veci je likvidace solarniho srotu. Tady je to ale take osetreno. Likvidace veskerych prumyslovych vyrobku je osetrena a zaplacena jiz pri prodeji tzv. poplatkem na ekologickou likvidaci.

Vyplnenim dotazniku sa zavazujete platit mesacne 60€.

6 [95.105.157.xxx] - a to jsi vyčet kde? V Mateřídoušce?

Já zase postrádám možnost "cestuje se hůř než před Šlengenem". Přes přechod sice přejedu bez zastavení, ale kontrola o pár kilometrů dál všechno vynahradí. Kamaráda loni koncem roku zahnali do přívěsu a prohlíželi mu p.del,což se mu za 20 let stalo poprvý. Holt upozornění, co nás čeká po skončení přechod.období.

OK uz se to vyplnuje, nechapu jak proti tomu muze nekdo drzkovat, je to aninymni

ale upozornuji ze vetsina odpovedi bude spise negativnejsiho razu, penez dava unie az moc, hranice + spolecna mena to ale naopak vyrazne podporujeme

(vono se asi mozna spise nezmenilo u nas nic, protoze jsme totalne posr . narod, tady s kazdym vyjebeme a vsecko rozkrademe, i ten Stalin setrel . . )

ahoj...moc zatím děkuju
nevadí, že to budou reakce...a děkuji i těm, co to vyplnili "halabala" opravdu, většina odpovědí je sporných, ale to prostě nejde..většina lidí, stejně nic nevím, takže dá "půl na půl"
ale všem moc děkuju
PS: stále vyplňujte!

jo jeste bych chtel rict ze bys to mel priste osefovat tak aby to uz neslo vyplnit znova, takhle to muzu vyplnit treba 1000x do referatu dej ze prevlada vseobecna desiluze ve spolecnosti, ktera se dala ocekavat,
az budes delat referat z psichiatrie na vysoky skole tak tam muzes hodit nektere uryvky mistnich expertu z nasi poradny

Jo, no.. ta poslední věta sedí :)

Krom pohlaví a věku všechno ostatní NE!
Je to jednoduchý jak facka.

ahoj..vyplňovat můžete kolikrát chcete...je to ošetřeno..pouze 1 test/ip
a poslední koment vůbec nechápu....ale to je asi OK.

PS: nějaké ženy nad 25 do 50 by nebyly? ale jako reálně....

Mně také doručte jeden kousek. Prosím žádnou semetriku, toho už mám dost.

Vladane, opravdu tě prosím, na kolenou, nemohl bys ho pochválit ještě jednou. Víš trauma z "mála", nebo tak něco. Prosím, aby si něco neudělal.

To aby se "zkvalitnili" sluzby?

otazka č. 4: Myslíte si, že po vstupu do EU se zkvalitnili některé služby – vzdělání, zdravotnictví, služby,…
Nema byt zkvalitnily?