Vyplatí si připlatit na rtx 2070 místo 2060 ?

Vyplatí si připlatit na rtx 2070 místo 2060 ? Nevím , zda si místo toho nekoupit třeba více ram (na 16gb ) ... Děkuji

Odpovědi na otázku

Co máš za procesor?

Ryzen 5 2600

Co si teda myslíš ? :D Díky

Určitě o tolikepsi grafiku, rtx 2060 v poho rozjede nejnovější tituly jako Pac-Man, Spiderman a Shrek na víc než 50 fps.

RAM si můžeš koupit za 2 měsíce, grafiku za 2 měsíce asi měnit nebudeš... Vzhledem k tomu, že 10 tisíc za skoro základní kartu bych nedal a RTX 2070 stojí jenom o trochu víc. Tak bych vůbec nepřemýšlel a vzal tu 2070.

díky