» Poradna » Programy

Vyplatí se uprage na Windows 8 za 15 €?

Myslíte že má cenu upragovat na Windows 8 za zvýhodněnou cenu? Nebo to nemá cenu a používat Windows 7? Nebo nemá Winodws 8 cenu kupovat, ale . ?

Odpovědi na otázku

Pokud ti vyhovuje novy styl ovladani, tak ano. Myslim, ze cena je adekvatni.

upgrade na Win 8 se vyplatí POUZE zadarmo, a to musí být rozumný důvod přecházet z Win 7. Né jen ledabylý rozmar.

Pokud ten systém provozuješ na tabletu, nebo notebooku s dotykovým monitorem, tak se to asi vyplatí. V opačném případě nedám dopustit na W7.

Proboha .. co furt mají někteří jedinci s tím, že k win 8 potřebuješ dotykáč? :)))) To jsou takové kraviny ...

Nargon napsal že POTŘEBUJEŠ dotykáš ? Kde ? Chlapče chlapče, pochopení prostého textu Ti dělá veliké trable ...

Protože viděli reklamu v televizi

Pro někoho to cenu má, pro jiného ne. Je to otázka priorit. Ještě před 5 lety by to pro mě cenu mělo, nyní nikoli. Protože dříve jsem rád věnoval svůj volný čas sám sobě. Nyní se snažím jej věnovat lidem, které mám rád a kteří mají rádi mě.

Pepo,Pepo,tak jsi se sám sebou dojal a nyní alou do "Pošty pro tebe".My tě máme také rádi.ale tady v "poradně" jde o cosi jiného.

Jde o to pochopit, že tohle nemá konce a ty věci budete řešit stále dokola. Až vyjdou Windows 9, bude to tu znovu a potom znovu a znovu....škoda času nad tímto přemýšlet stále dokola

Ani nevíš jakou máš pravdu

Tak,.tak všechno je to "zmar nad zmar",ale zrovna třeba dneska,my stará uvařila perfektní chlupatý knedlíky a o Windows jsem ani neškobrtnul.

Ano tomu rozumím. Holt opět priority....

Já teď přijel od milenky, dopoledne jsme souložili, poobědvali jsme a pak jsem valil domů. To je něco důležitého jako ty knedliky nebo něco nedůležitého jako windows? Každopádně na dolpha nemám, ten tu lásku rozdává v daleko větším měřítku.

Vyplatí. Win8 nabízí oproti win7 několik zásadních vylepšení a za ty peníze to opravu stojí. Lepší správa paměti, vyšší rychlost, přidané fce ve správě souborů (kopírování ve frontě a zobrazení průběžné rychlosti), práce s iso images atd. atd..Pro mne byla dost zásadní změna i odstranění aera, nový jednodušší design oken mi vyhovuje mnohem víc.

Aero jsi mohl vypnout i v Sedmičkách. Za to jsi nemusel dávat osm stovek.

Absolutně ano. Pokud se zaměřím pouze na Desktop, tak je systém více vyladěný, svižnější, s lepší správou paměti, rychlejším startem aplikací a celého systému. S ostatních věcí Win8 nově umožňují vstup do nového ekosystému a využívání nové třídy apliací. Pokud vám Metro vadí, tak vás mohu ujistit, že při práci na Desktopu vám nijak otravovat život nebude a nakonec dříve či později objevíte jeho přínosy.

Myslím, že Windows 7 je oproti Windows 8 lepší a to z jednoho prostého důvodu. Pokud Vypnu Windows 7 tak v poho stihnu odejít od pcm odestlat a ulehnout a teprve pak mi zhasne monitor, kdežto u Windows 8 nestačím ani vstát od pc a monitor je už zhaslý a já musím jít do postele po tmě

ja pc nevypinam, len uspavam..raz za čas reštart

Neoplati a nema to vyznam.Pockaj na Windows Blue do 7 -8/2013

Kupuj vsetko co sa da a uzi si to tych 17-dni. Potom Ti peniaze budu na tri veci.