» Poradna » Mobily

Vyplatí se Sony Xperia XZ1 Compact?

Dobrý den,vlastním iPhone 7 a celkově bych chtěl zkusit něco jiného, nového. Co jsem se díval, nejvíce se mi líbí XZ1 Compact svou velikostí, 3,5mm jackem a tak dál. Nechci už uvažovat nad jiným Android telefonem. Chci se zeptat, myslíte si, že je to dobrá koupě? V podstatě by mě to nic nestálo.Děkuji.

Odpovědi na otázku

XZ1 Compact si pořídila jedna kamarádka a je s ním nadmíru spokojená. Měl jsem v ruce a je to velmi pěkně zpracovaný a na dnešní poměry příjemně malý chytrý telefon.

tenhle telefon je za tu cenu super a yplati se. ale jinak doporucuji samsung, je kvalitni ma super fotak ale je levny. urcite samsung nebo sony(ktere ma na telefonech nevyhodu ze ma hned rozbite zadni sklo.) nebu radsi samsung. ae jinak jo vyplati se. (a jestli jste milioinar tak samsung note 9. nej mobi za tu cenu, pamet fotak i stilus pen. a super display. stoje kolem 32 tisic. myslim ze teda lepsi mez iphone ktery je na parametry predrazeny a nekompatibilni.)

Samsung rozhodně ne, pokud to není nejvyšší model (řada S9 a výše). Ty levnější řady jsou za ty peníze odrbané.

XZ1 Compact je skvělá volba.

Mám Xperia Compact X (podobný ale starší model), ZX jsem zvažoval, ale již nemá FM tunner, který bych rád používal. Compact X ho ještě má.

Aha, pardon, heureka zas uvádí, že telefon radio má. Tak já nevím.

Používa ešte niekto v dnešnej dobe rádio? Radšej počúvam internetové rádio kde nezáleží či počúvam mestké rádio, alebo z Honolulu

Tak jsou pořád místa, kde to datové pokrytí stojí za prd a FM rádio tam pořád jetště funguje. Pokud se pohybujete mimo města, tak to občas pocítíte.

Compact ... má to 4.6" a rozměrově je to velký jako 5.5" s výřezem a je o 3mm silnější, takže s obalem to bude cihla. Procesor na to rozlišení docela ujde, jenom 2400mAh baterie, kromě slušného foťáku tam nevidím ani jediné pozitivum, ale pokud to máš skoro zadarmo a ne za těch nesmyslných 8-9 tisíc a líbí se ti, proč ne

Ale hlavne z iOS na Android. Kdyz mysli ze si tim polepsi...

záleží na tom, co komu kde chybí a jaké má priority. Já bych na iOS přejít třeba nechtěl a ani nemohl, protože svižnost a stabilita prostě u mne nevyváží tu omezenost v mnoha ohledech.

Zdravím, tak nakonec jsem se rozhodl telefon vyměnit a zatím jsem spokojený, akorát ten fotoaparát mohl být trochu lepší. 😏

Vidis ja bych nemenil iOS za android ani kdybych za to dostal zaplaceno

Sony umí dělat foto čipy, ale ve svých telefonech je neumí využít :)