» Poradna » Notebooky

Vyplatí se počkat 3 dny s přeinstalací Windows 7, když nechci W10?

Dnes bych měl na PC přeinstalovat W7 ale napadlo mě, že bych počkat až M$ přestane nabízet zdarma W10. Předpokládám, že se do PC kde bude W7 se už nebudou stahovat aktualizace týkající se W10 ? Děkuji

Odpovědi na otázku

A to je problém ty aktualizace co způsobují vnucování Windows 10 prostě nenainstalovat?

Protože je s tím prcá*í?

To netuším o čem píšeš, je to ozázka pěti minut. Za ten rok co jsou Win 10 venku se tady o tom napsalo tolik, že dneska už to může řešit jenom trouba Ale jestli si myslíš že tě nebude za 3 dny nikdo otravovat s přechodem na Win 10, tak klidně čekej ...

5 minut ani ne...1. do google napíšu "GWX control"2. kliknu na 1. odkaz a napravo stahnu standalone verzi3. spustim a odklikam to tak aby vsude bylo "No"2 minuty i s lelkovanim co kde lita

Tak jasně, způsobu je X, vždyť se tady o tom mele furt dokola už rok ... kdo to potřebuje řešit 3dny před (údajným) koncem upgrade zdarma, tak je prostě chobot

Klidne pockej, pokud se s tim nechces parat. Ale stoprocentni jistotu, ze MS uz pak nebude otravovat s upgradem na desitky, stejne nebudes mit.

řekl bych že tam na 100% ta otravná nabídka upgrade stejně bude, jen bude za prachy.

Jo ták, dnes bys měl přeinstalovat W7.. ??? A mě by tedy zajímalo, jak jsi na to přišel, že by to mělo být právě dnes..???.. Tipuji, že do konce roku budeš přeinstalovávat ještě min. 3x.. No a který den, to samozřejmě bude jen na tobě..

Todle to bylo vnucování něčeho zadara, počkej až bude vnucovat něco, z čeho bude mít peníze Není lepší rovnou přejít na Windows 10? Funguju na něm už rok a pohodička.

Taky netuším co mají lidi proti Win 10, ale každého věc...

ono sa to ťahá boľševikmi vygumovaným plebsom z čias Černých barónov od Švandrlíka. Windows 10 vymysleli "vrahovia z volstrídu".

Totiz ono je to tak, ze adolescenti sa citia byt najvacsi IT odbornici, lebo uz nainstalovali babke 2x Windows XP bez ovladacov a navyse si myslia, ze je moderne vyhlasovat hlasky typu: Micro$oft Sucks, alebo Windows je pre lamy atd. Pripadne paranoidne prehlasovat, ze W10 posiela udaje o vsetkom moznom a robit z toho senzaciu, napriek tomu, ze google a apple a.i. to robia uz roky a nikto sa nad tym ani nepozastavi...K dotazu by som napisal asi tolko, nainstaluj uz dnes, stiahni Never10 a mas pokoj.

Tazatel prostě desítky nechce..Umíš číst, slovenská hrudko..???

A ty umis vole?Citujem seba:K dotazu by som napisal asi tolko, nainstaluj uz dnes, stiahni Never10 a mas pokoj.Myslene tak, ze ma nainstalovat windows 7.

Ty si ale slovák...Prostě co mám ted, tak mi na Windows 10 nefunguje OBS, tak dobře jako na W7, takže to chci zkusit, jak se to zase bude chovat na Windows 7. Pokud jde o nějaké blokovaní update programem 3. strany, tak se mi to také moc nelibí. Jinak se klidně vsadím, že jsem přeinstaloval více Windowsů než ty přeinstaluješ za celý život. Přeinstalace Windows mi nedělá problém, byl jsem na stránce zive.cz a napadlo mě na to se zeptat, protože opravdu plánuji na druhém PC zpět nainstalovat Windows 7.

Zadej opětovně nový dotaz, aby ti sem někdo vložil seznam KBéček, které mají na svědomí vnucování desítek.. Já si ty aktualizace taky nepamatuju a teď momentálně nejsem na svým stroji .. Nakonec se ten seznam bude třeba hodit i po 29.07... Kdoví jestli se MS nebude vnucovat i po skončení termínu, ovšem už ne zdarma.. ???

Proč pořád doporučujete instalovat nějaké podivné aplikace třetích stran? Pokud někdo nechce W10, stačí jeden záznam do registrů a je to. Windows Registry Editor Version 5.00[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\GWX]"DisableGWX"=dword:00000001[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate]"DisableOSUpgrade"=dword:00000001 (uložit do souboru s příponou .reg a 2x kliknout.)

Pretoze pustit BFU do registrov sa neoplaca...

BFU ani neumí uložit texťák s koncovkou .reg, takže je to v klidu

Být autorem malwaru, cpu ho právě do takových aplikací, které zdejší "odborníci" tak rádi instalují.

Odmietaš W10 pred termínom, máš strach z nútenej gwx ikony v lište , skriptového okna s výzvou a prechodom na W10, či nacpatých v Plánovači úloh (riadky setup), v Registroch, alebo hlboko v systéme?je tu liečivo:http://leteckaposta.cz/731186983Inštaluj už dnes W7, záplatuj svoju sedmu komplet s dostupnými KB-čakmi ponúkanými MS od SP1 a spusti túto gwx dávku na Leteckej pošte. Vyčistí ti Registre a systém od GWX nadobro jedným klikom. Navyše, odinštaluje telemetriu, ceiep, odstaví appraiser.

ceip

Nainstalovat W7 a ty 3 dny nezapinat aktualizace..?

Instalaci proveď klidně hned, jen zakaž automatické aktualizace a systém updatuj přes WSUS Offline http://download.wsusoffline.net/ - má to dvě výhody:1) nebudeš muset řešit opravu agentu Windows Update a divit se, proč to záplaty hledá 5 hodin2) kromě nabídky na bezplatný upgrade na Windows 10 neobsahuje ani telemetrii (CEIP)1. srpna 2016 můžeš automatické aktualizace povolit - ale napřed si dej vyhledat aktualizace a zakaž ty, které jsou na různých seznamech pro svoji kontroverzi (například telemetrie nebo problémy se stabilitou).