» Poradna » Mobily

Vyplatí se koupit Lumia 640?

Zdare vybírám nový mobil s Androidem jsem se už několikrát spálil a jako zajímavý telefon mi přišla Lumia 640 ale četl jsem že WP umírá myslíte si že se mi koupě vyplatí?

Odpovědi na otázku

záleží, co od toho očekáváš jestli chceš telefon na volání FB a tak tak to stačí jestli na hraní her tak si zjisti jestli jsou na WP (nebo to zjistím já, když řekneš jaké) jinak 640ka dostala upgrade na Win 10 Mobile jestli chceš nějaký Android tak moje doporučení je Asus zenfone 2 ale osobně bych šel do té Lumie

O hry mi příliš nejde spíš prohlížení netu poslech hudby , takže si ji asi vezmu díky za radu.

možná by stálo za zvážení vzít lumii 650

Oba jsou na prohlížení zaskriptovaného webu plného reklam (jako živě.cz) nevhodné - mají příliš pomalý procesor.

neuviedol si požiadavky a nároky, prípadne rozpočet..ale ja osobne by som si znova už ten telefón nekúpil..radšej Nexus 5X keď už Android, prípadne iPhone SE, ktorý som si už objednal a L640 nechám zapadnúť prachom aj s tým ich nedorobeným softvérom

Určitě poslouží líp než konkurence v danéceně

Osobně ji mám a neměnil bych za Android ani iOS (oba jsem vyzkoušel). Rozjede i hry, neseká se, Win 10 jsou boží...

Pokud Lumii 640 tak ve verzi s LTE, obecne kupovat dnes telefon bez LTE není dobry napad. Staci kouknout na pokryti a do budoucna se bude 3G naopak redukovat.

Zrovna používám 640 a asi je to momentálně jediný telefon s WP/WM, který se vyplatí. Je levný, také i když mobilní Wibdows umřou, tak to nebude taková trága. Dále oproti 650 vydrží déle na baterku a lze si zvolit používat WP 8.1, které osobně považuji za mnohem lepší, než WM 10, tak pokud budete mít opačný názor, lze na 10ky upgradovat. Jediné, co mne štve, tak proti staré Lumii 925 tragický foťák, zvláště při méně světla, ale to asi má většina telefonů stejné.