» Poradna » Počítačové sítě

Výpis adresářů na webu (příkaz)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak zjistit jaké adresáře či podadresáře se nacházejí na určitém webu. Často na webech nejsou přímé odkazy. Jde to nějak zjistit, nějakým programem, či přes google, nebo cmd?

Děkuji, pěkný den Slack

Odpovědi na otázku

To záleží jak je server nastaven a jaký server-side jazyk tam běží a jaký ty máš typ přístupu na ten server.
Jestliže jsi správce, můžeš si vždy napsat skript, který ti "vyplivne" názvy adresářů a souborů na konkrétním umístění.

standardně zabezpečené weby mají directory listing zakázaný

Díky, takže žádný program není, nebo je to složitější, než si představuju...

interval.cz ...

alebo

www.pouli.tym.sk ...

Jednoducho vypis.php subor sa precopy na ftp kde su subory aspusti sa vo vyhladavaci prikazom napr

www.nazov.sk ...