» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypinanie PC

zdravím narazil som na nasledovný problém... nedávno poskladaný pc pri hraní hry padol (prebliklo pol obrazovky zelenej) od vtedy sa len restartoval a nemohol sa spustiť... po preinstalovani bez aktualizacii sa pc spustil vsetko vyzeralo v pohode ale asi po 2 minutach a vypol kazdy dalsi krat nabehol windows ale po 1 minute cca vypol i ked je pc uplne bez zataze... pc bol skladany pred cca mesiacom doska, procesor a ramky nove, grafika,ssd,zdroj starsie ... v com by mohol byt teda problem ? typujem teda na nieco z harwaru kedze to robi aj po resetovani biosu a viacnasobnom preinstalovani windowsu 10, osobne mi to najviac vychadza na grafiku ale to by asi ani nenacitalo windows

Odpovědi na otázku

-nabootovat nějaké Distor Linuxu z UBS a udělat test disku a pamětimti-vyměnit díl zkusit > vyměnit zkusit..... ...pokud BIOS sám nehlásí nějaký error těžko "od klávesnice" zjistíte co to bude

Skúsil som ako prvé grafiku dať do druhého PC ako sekundárnu a PC nejde vôbec takze asi tam je pes zakopaný skúsim dať druhu grafiku do toho PC či pôjde normálne ale myslím že hej dakujem za pomoc

Deska, procrsor, RAM nové a zdroj starší? Co to je za zdroj?

Zdroj zm600lx doska asus prime b350m-a rám corsair vengance a tá grafika r9 270x pc šiel úplne v pohode asi mesiac