Vypínanie monitora

Zdravím zostavaAsus m3aPhenom 9850 blackzotac 9800Gtx4gb ramfortron blue storm 2 500w hram sa napr aj 2-3hod crysis 2 a nić sa nedeje pc bežne beží jak má a niekedy napr len pozerám film alebo niečo na yt a sekne obraz vyskoćia tam také zelené dva stlpce cez obrazovku sekne aj zvuk a potom cele pc monitor vypíše no signal a hned ako ho resetnem nabehne normálne nejaké nápady ?ovládače mám všetky a na grafiku mam posledný ćo vyšiel on Nvidie teplotý sú v normále

Odpovědi na otázku

Normálně nějaké nápady mívám, rozdávám je ale pouze na požádání.

prosím nejaké nápady ?

Prepáč Timotej ale nič ma nenapadá skús pozrieť po zive.cz či už niekto taký podobný problém ako ty nemal

vačšina ľudí s podobným problémom čo som našiel to vyriešili takto http://www.zive.sk/forum/graficke-karty/3730... ale mne je to na nič kedže mám pci slot teraz mi pc beží asi 8 hod a ešte sa obraz nesekol a niekedy je to po par minutach

ak ti pri hraní všetko funguje, ale pri prehrávaní videa na nete padá, to jest zelené video/pruhy a systém vypíše hlášku a prerušení driveru, tak ti umiera grafika.skús vypnúť v prehrávači a prehliadači hw akceleráciu, malo by to predísť pádom. ak to prestane tka máš istotu vadnej grafiky a môžeš sa začať obzerať po nejakej cenovo dostupnej náhrade.

Ale to spravi len nkekedy ze vypise monitor no signal a sekne pc ale teraz ide pohode ja by som to skor videl na dosku

monitor je pripojený ku grafike, nie k doske predsa.najčastejšie to spôsobuje flash. aj keď yt už beží na html5, ostatné portály nemusia a ak to tam padá, jje to na 99% grafikou, vďaka ktorej vytuhne celý systém.

Lenze obcas to spravi aj pri hrani a prehravani filmu z dvd

Myslím si, že Tvoj hlavný problém je presne toto - čo si aj sám napísal: "ovládače mám ... na grafiku mam posledný ćo vyšiel on Nvidie"...Pretože ku starým grafikám Nvidia s jadrom G92 = napr. 8800, 9600,9800, nie je vhodné inštalovať najnovšie a ani žiadne nové ovládače... Osobne mám vyskúšané rôzne a bez problémov idú napr.: 301.42 , 306.23, 310.90 a 314.22.http://www.asus.com/Graphics-Cards/EN9800GTXH... https://us.msi.com/Graphics-card/support/N98... 64Takže si stiahni staré ovládače, najnovšie odinštaluj, nainštaluj "retro" a malo by Ti to "šlapať"...

Zatial dakujem za reakciu:)

A ešte jedno dôležité upozornenie, je potrebné, aby si najskôr = než budeš inštalovať starý ovládač, odinštaloval aj všetko ostatné, čo sa Ti s "najnovším" ovládačom Nvidia nainštalovalo = PhysX, 3D radič, HD zvuk...A doporučujem Ti potom ešte aktualizovať DirectX cez Web Microsoftu.https://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspxIba spustíš a sám Ti vyhľadá, stiahne, nainštaluje a doplní chýbajúce...

Bolo to grafikou zalozil som radeon 3850 a bez problemov