» Poradna » Programy

Vypinanie a zapinanie PC na dialku

Hladam software, ktorym by som mohol zapnut a vypnut PC cez internet. Alebo aspon ho dat do usporneho rezimu.
Pouzivam software LOGMEIN na ovladanie PC cez internet. Ale ovladany PC nechcem mat stale zapnuty.

Odpovědi na otázku

Zkus Wake on lan, potřebuješ na to veřejnou IP adresu a musí to podporovat síťovka/BIOS. Spouští se to na základě MAC adresy. Vypneš to třeba přes VNC nebo vzdálenou plochu a je. Ne?

diky

Program sa vola TeamWiewer5 je to program na spravovanie pc zobrazuje sa kompletna pracovna plocha, tak ze aj tlacitko Start a funkcia vypnut.