» Poradna » Programy

Vypínání Win

Při vypínání Win XP SP2 mi často nevypne IEXPLORE.EXE (ve Správci úloh je třeba 4x) a musím postupně ručně ukončit, protože neodpovídá. Mám podezření na updatovaný SpybotSaD. TeaTimer jsem vypnul, problém zůstává. Díky.
MS Win XP Home SP2, GIGABYTE GA-K8N.SLI nForce4- Realtek ALC850 Audio AC'97 Codec,
Asus EAX 1300Pro Silent, AMD Athlon 64 3000+ soc939, WD 2000JS SATAII/300, LG GSA-H20L, Case Midi Tower KME ATX DX-6282-350W.

Odpovědi na otázku

MSIE -> Nástroje -> Možnosti internetu -> Programy -> spravovat doplňky -> vypnout postupně doplňky, mám dojem že SD Helper je Spybot

Stahni si QuickShutDown a vypínej to přes něj.