» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypínání počítače přímo na Hlavním panelu

Dobrý den. Zajímalo by mne, zda lze mít tlačítko Vypnout z nabídky Start - Napájení na Hlavním panelu. Chci si pořídit klávesnici bez možnosti vypnutí počítače (fyzické tlačítko Vypnout). Prostě kliknout myší na tlačítko Vypnout přímo na hlavním panelu bez otevírání abídky Start. děkuji za odpověď, Martin.

Odpovědi na otázku

Dík za radu, už to funguje. Martin

prava mys vypnut - vypnut je tak zlozite?

shutdown /s

Ty návody výše s pomocí shutdown nenainstalují při vypnutí případné aktualizace.Vypnutí s instalací případných aktualizací zajistí prográmek ShutdownWithUpdates.exe , k dispozici na githubu. https://github.com/dennisbabkin/ShutdownWith...

Počítač vypneš zap/vyp tlačítkem přímo na bedně, není třeba vůbec virtuální tlačítko, a ani klávesnici na to nepotřebuješ.

Vypinat pocitac? Proc? Rezim spanku/hibernace a restart jedine v pripade updatu OS.