Vypínání pc

Zdravím ,poslední dobou se mi při hraní hry vypne pc.Neukáže se vůbec nic jen se to jakoby na tvrdo vypne chvílku to začne ve sluchátkách zrnět a pak se to znovu zapne. Ale nenačte se obraz takže musím resstart a znovu zapnout . Po přihlášení se počitač chová jako by se nic nestalo . Když koukám na filmy a nebo dělám jinou činost tak se nic nevypne a ani neseká :/https://ctrlv.cz/cOfePc jsem rozdělal a vyčistil + přeinstaloval celý win 7 ale nepomohlo to...A chladiče mám v bedně asi 6-7

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně vadný napájecí zdroj. Zároveň doporučuji zkontrolovat základní desku zda nejsou nafouklé kondenzátory.Pak samozřejmě je dobré udělat kompletní diagnostiku pamětí RAM a pevného disku.Ale na 99,9% to bude zdroj

Reinstalace je zbytečná, nabořený systém nezpůsobuje vypínání. To je prakticky vždy HW problém a to buď zdroj nebo základní deska. Výměna zdroje je jednodušší, takže začni tím :)

To mi dělal Seasonic...teď jsem ho asi po dvou letech šoupnul do záložní sestavy... Ve které však jedu na integrované grafice a jede v pohodě. Tak asi nějak blbě nastavená ochrana, která blbne při větším odběru.