Vypínání PC

Dobrý denmám problém s vypínáním mého PC, PC je teprve půl roku starý:Procesor: AMD FX 8320Grafika: Gigabyte GTX 660RAM: Kingston HyperX Blue 4GBZdroj: 500WZákladní deska: ASUS EVO 2.0 990XNedávno jsme připojil druhou obrazovku k PC a nové repdoruktory.A teď k problému, při normálním používání PC internet atd. je PC v pohodě, když hraju Assassins Creed 4 Black Flag na střední jede v poho a Max Payne 3 na nejvyšší v poho alekdyž hraju Guild Wars 2 tak se mi PC třeba po hodině vypne u World of Warcraft se mi to už stalo jednou taky ale teploty jsou v pořádku a nic se nepřehřívá, moje podezření je na zdroj, vzhledem k tomu že jsem v nedávné době připojil další věci k PC tak si říkám jestli to zdroj utáhne, ještě mám podezření na Procesor ale na druhou stranu teploty jsou okolo 59-67Cjako vždy takže si myslím že to tím nebude a ještě jedno podezření mám na RAM protože mám jenom jednu RAM 4GB tak si říkám jestli to ta pamět zvládá hry, plochu, hudbu, internet najednou stejně tak si myslím jestli není i zdroj na vině.Prosím jestli nevíte někdo co s tím? Protože nové PC a už se vypíná to je divné, protože daleko náročnější hry než Guild Wars 2 a World of Warcraft jede bez problému a nevypíná se.Děkuji

Odpovědi na otázku

Otestuj RAM a primární disk testem na chyby. Potom pust OCCT a udělej power suply test

asi to bude zdroje protože když jsme spustil test v OCCT na power supply tak se mě PC hned vypnulo

Dobrý den, mě to dělá to stejný, ale když pustim aplikace stažené z internetu. Třeba když skypuju nebo když mám spuštěnou aplikaci, která je spuštěná přes torrent, tak se mi PC vypne. OS: Windows 7CPU: AMD A10 5800k-3,8 GHz, 4 jádraGPU: AMD Radeon 7660DRAM: 4GBZdroj:550wZákladová deksa: Gigabyte ,socket FM2+