» Poradna » Programy

"vypínání" PC

Ahoj všem, prosím o radu. Mám tento problém,. Někdy, ne vždy, když v PC kliknu přes "start" na "vypnout", tak proběhne ukončování a následně se objeví točící se kolečko s názvem "vypínání" a nic se neděje, jenom kolečko se stále točí a točí. Zkoušel jsem počkat třeba i skoro hodinu, ale stejně nic. Po vypnutí přes zdroj a následném zapnutí PC sám naběhne (s hláškou, že PC byl neočekávaně vypnut a jakým způsobem chci PC spustit) a pak to jde vypnout normálně bez problémů, ale včera mi to udělalo i po vypnutí přes zdroj. Mám Win 7. Děkuji všem moc za rady. Honza

Odpovědi na otázku

Pokud je to v systemu tak jedine reinstall Win 7 ,jinak to zkus vypnout treba pres nejaky program
http://www.stahuj.centrum.cz/...

Pls dej vědet jestli ti to pomohlo martas