Vypínání PC během hraní (PSU problém?)

Zdravím, mám jistý problém. Před 2 dny se mi začalo stávát že se mi počítač vždy po 2-4 minutách hraní jakoby zasekal (zvukově) a potom se vypnul. Přehřátím CPU ani GPU to není ty mají teplotu v pořádku, tak že by to snad mohl být zdroj? Mám Season ic 620W, FX 8350 a Radeon R9 280x a do teď mi to nedělal. Ještě jedna věc kterou bych měl asi zmínit je ta že bych sám řekl že je PSU z nějaké části poškozený jelikož již od jeho koupi mi nejde PC vypnout klasicky přes tlačítko vypnout v systému ( ale ani na mém PC hardwerově), a tak ho vypínám vždy natvrdo přes zdroj (přepnu z 1 na 0). Když chci opět PC zapnout tak zdroj přepnu na 1 a !TEĎ POZOR! PC se sám zapne (naskoči ventilátory a svítí ale nezapne se systém) musím ještě zmáčknout tlačítko na start... jakoby zdroj tomu PC nějakou energii dodácal a tak ho neumožnil vypnout a nechal běžet komponenty v něm. O co ale jde je ten problém s hraním, kdy se mi PC po cca 4 minutách vždy vypne - poté kdy začne dodávat asi jakože více energie (při běžném používání - internet, filmy, youtube, práce v porgramech atd.. to nedělá...) prosím moc o radu. Díky :)

Odpovědi na otázku

Dobry den, stavalo se mi to take, ale pouze tehdy kdyz jsem pocitac hypnotizoval. Prosim priste moc nemyslete na pocitac jelikoz timto zpusobem ovlivnujete jeho vnitrni prvky a pocitac pak zlobi. Jednou jsme tak zhypnotizoval autobus a stala se katastrofa. Myslete na to pane Davide K.