Vypínání PC a častá nemožnost ho znovu zapnout

Zdravím,Už asi týden jsem v počítači slyšel jak nějaký větrák dělá divné zvuky tak jsem zkusil odpojit větráky na bedně a od te chvíle mám problém počítač spustit a když se to po několika pokusech podaří tak se počítač po nějaké době vypne.Zkoušel jsem jiny napájecí kabel, odpojit/zapojit kabely ke komponentům a zkoušel jsem zapnout PC bez zapojené grafiky nebo bez disků ale se stejným výsledkem.Počítač v zátěži funguje normálně.Divné je ale to že se PC vypne právě v tu chvíli když například narázím do stolu nebo trošku bouchnu s bednou jak kdyby někde byl špatný kontakt.Při neuspěšnych pokusech PC zapnout se jen pootočí větrák procesoru a probliknou diody.Sestava:GTX1660Si5 9400FHyperX 4x4GB 2666mhzASUS rog strix B365GCorsair VS550

Odpovědi na otázku

Skus pohnut kablami ktore idu zo zdroja do dosky, alebo rozobrat PC a poskladat ho trebars na stole a nie v bedni.