» Poradna » Mobily

Vypinani online radia pri zhasnutem displeji

Zdravim, mam mob.telefon Xiaomi MI MAX 32GB se systemem Android 7.0 a nadstavbou Miui 9 s tydenni verzi 7.9.14. Kdyz si pustim online radio at jiz pres LTE ci Wifi. Tak po zhasnuti displeje mi radio hraje tak 5 minut a pak se samo zhasne, pritom kdyz displej sviti tak hraje porad, zatim to resim tak ze mam nastaveno at se displej nezhasina automaticky a dam jas na minimum. Pritom mam nastaveny prenos dat i zapnutou wifi behem rezimu spanku, dela i to na jinych telefonech. Budu rad za jakoukoliv radu jak to vyresit. Dekuji

Odpovědi na otázku

Dobrý den.WiFi (a některé aplikace) jsou živé i v režimu spánku a něco vyvádějí. V nastavení tabletu se mi WiFi nepodařilo omezit - vyřešil to vidget aplikace "WiFi Screen Off", umí vypnout WiFi při zhasnutí obrazovky.Rádio neposlouchám, tak nevím.