» Poradna » Hardware

Vypínání obrazovky

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 48.0.2564.97

Ahoj, při běžném používání/hraní se mi z ničeho nic občas vypne monitor jak kdybych ho z pc vypojil, vždy ho pak musím restartnout, dělalo mi to i u minulého monitoru, pc se nezahřívá. OS: windows 10Grafika: NVIDIA Geforce 240 GTProcák: AMD Athlon 64 X2 5200+ Ps. přes pc nejsem nějak zkušený. Předem děkuji za rady.

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 46.0.2486.0

Hraní s kancelářskou GT kartou? To neříkám jen já, Alza má podobný názor:http://abload.de/img/snap8553b5j1n.pnga s ní všichni hráči. Pokud to dělal i minulý a za předpokladu, že kabel je nový, pak je to asi GPU, to by i vysvětlovalo nutnost restartu - data nepřicházení, monitoru (kdyby to byl on) by to bylo jedno, jdou by jel, pak ne, pak ano - žádný restart.> První věc, kontrola čistoty a uložení grafiky ve slotu! Zámek musí zapadnout.> Dále, ovladač je jistě správný, není vhodné u takto starých karet používat nejnovější a stačí instalovat pouze ovladač, audio, fyziku hotovo. Pokud nemáš 3D monitor a nepotřebuješ automatické aktualizace (Experience), pak škoda to mít v OS. Začni v tom případě výměnou za jiné připojení např. D-SUB > DVI pokud ho karta má. Jednou mi zlobil DAC převodník a bylo možno problém na chvíli obejít.> Pokud to nezabere a ani nová instalace OS, ovladače, pak je mrtvá karta, resp. má výpadky.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  OdpovědětKomunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Není to tak dlouho po vydání a modeři už mají žně.

Michal Maliarov
GTA San AndreasModifikace
Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Ve většině případů se na fotografických webech setkáte s recenzemi aparátů, radami jak fotit anebo přímo s konkrétními návody, jak dosáhnout nějakého efektu. Kde ale najdete informace o tom, jak by se mělo pózovat?

Petr Březina
Fotoškola
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest bezdrátových sluchátek

Test dvoudiskových NASů

Průvodce nákupem základní desky