Vypínání Hdd disku

Dobrý den, mám takový problém týkající se vypínání hdd diskuV pc mám 1 ssd a 1hdd. (i na notebooku)Mám nejnovější windows 10pro (i na notebooku)V možnosti napájení mám nastaveno vypnou pevný disk po 200min vždycky mi tohle jelo bez problému ale teď se mi to děje jak na mém notebooku tak i na stolním pc se disk vypne cca po 10min. Hodně mi to vadí když hraji nějaké ty hry a prostě se mi jen tak vypne disk a já musím čekat než znovu najede Hodně bych ocenil dobrou odpověď

Odpovědi na otázku

V možnosti napájení dej nastavit nikdy nevypínat pevný disk .

Třeba ti to pomůže: https://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php