» Poradna » Ostatní

Vypíná se mi samovolně počítač při hraní her.

Zdravím, po chvilce hraní her a nemyslím tím karty nebo tak, prostě těch ,,těžších´´ hrách se mi vypne počítač. Nevím co s tím, po pročítání různých příspěvků jsem už počítač očistila od prachu a stále se vypíná. Když se poté snažím počítač znovu zapnout občas to nejde a je potřeba počkat déle a proto teploty mám jen ty počáteční. Prosím o nějakou radu.Operating System Windows 10 Pro 32-bitCPU AMD Phenom II X2 550 23 °C Callisto 45nm TechnologyRAM 2,00GB Dual-Channel DDR2 @ 401MHz (6-6-6-18)Motherboard Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-M56S-S3 (Socket M2) 28 °CGraphics W2234 (1600x1024@59Hz) 512MB NVIDIA GeForce 8600 GT (Gigabyte) 47 °CStorage 232GB SAMSUNG HD250HJ ATA Device (SATA) 21 °COptical Drives DTSOFT Virtual CdRom Device DTSOFT Virtual CdRom Device HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H58N ATA DeviceAudio Zvukové zařízení High Definition Audio

Odpovědi na otázku

Ta grafická karta má pasivní (Nemá ventilátor) nebo aktivní chladič (Má ventilátor)?

Ventilátor nemá, je možné, že to bude tím?

Tak tím pádem mám doma úplně stejnou grafiku jako vy a teploty dosahují až 110 °C, takže je možné, že se grafika přehřeje.

Nepamatuji si 8600 s aktivním chladičem

mám jednu doma od palit-u :) ináč ano, ak sa pri náročnejších hrách pc vypne, môže sa prehriať grafika. ak je pasiv, stačí pripevniť štandardný ventilátor zo skrine a teploty výrazne klesnú

Tak si od kámoše půjč lepší zdroj a uvidíš jestli je to tím - rychle a levně.

Delalo mi to taky. Pomohla nova pasta na procesor.