» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypíná se mi pc

Má problém když necham pc asi tak 10min tak se samo restartujea ukaze se tabulka ze se windows neočekavane vypnul Nevim co stim skoušel sem přeinstalovat windows 7,Zakazal sem razim spanku.a vypnutí obrazovky,spořič obrazovky sem nastavil na 9999 nevim co mam ještě udělat stalo se mi to až včera do tý doby v poho

Odpovědi na otázku

Hardwarový problém.Kontrola dotlačení konektorů a karet do desky.Vyjmutí a případně výměna baterie pro Bios.Pokud nepomůže začít hledání hardwarové závady od zdroje atd.

Možná to bude nějaký problém se zdrojem.

Mal som tento problém. Bolo mi doporučené vyčistiť tú membránu na chladenie matka dosky. Vyfúkal som to stlačeným vzduchom a bolo po probléme.