» Poradna » Notebooky

Vypíná se mi notebook

Ahoj chtěl bych se zeptat či požádat o radu mám notebook asus F5SR je starý asi 5 roku a nedávno se mi začal vypínat při hraní league of legends počítač je vyčištěný jak od prachu tak vevnitř (žádný vir nemám)

Odpovědi na otázku

A teplotu nemáš?

notebook je kompletně vyčištěný tím pádem se nepřehřívá a používám taky chladící desku

Noťas není na hry zrovna ideální. Jestli jsi čistil kvůli přehřívání, mohlo už něco umřít. To, že se nepřehřívá si myslíš, jen proto že je vyčištěný nebo jsi se taky kouknul na teplotu do BIOSu?

Stejně bych zkontroloval teplotu,může být vyčištěn ale potřebuje přepastovat

Tak si kup nový, tento je na odpis. Teploty! Přečti si nyní u nového varování výrobce, položka trvalá zátěž.