Vypíná se LCD monitor

Po zapnutí PC mi naběhne windows a po několika minutách,někdy sekundách se vypne monitor,přitom PC dál běží.Když monitor vypnu vypínačem a znova zapnu tak normálně naběhne a za chvíli se zase vypne do pohotovostního režimu.Nevíte někdo prosím čím to je?

Odpovědi na otázku

Chyba bude nejspíš v monitoru. Buď zdroj nebo vysazuje podsvícení.

Díky za info. zajímá mně jestli se s tím nechá něco dělat,myslím třeba dát to opravit,nebo to nemá smysl?