» Poradna » Programy

Vypíná se FIFA 2020

Dobrý den,když zapnu Fifu 2020 tak se mi po chvilce (někdy kratší někdy delší) vypne. Napíše se mi DirectX function failed with DXGI_DEVICE_HUNG. Driver: 44166. A že je to obvykle tím, že driver crashne a že mám nainstalovat nejnovější, ale toto je nejnovější.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

zdravim co jsem koukal u jiných lidí co s tímto měli problém tak většinou stačilo snížit grafické nastavení hry. pokud nepomůže tak bych odinstaloval a znovu nainstaloval ovladače na grafickou kartu a také samotný directx.

Vše jsem vyzkoušel a nefunguje to. :(