» Poradna » Notebooky

Vypíná se a zapíná se mi notebook

Odpovědi na otázku

To se máš.

Když ho zapnu tak se tam ukáže visionbook a pak se vypne. A takhle pořád dokola

Co je to přesně za notebook? Kdy to začalo dělat?

Visionbook 14Wi

Když jsem ji dal do továrního nastavení

Ho

Njn.. továrního nastavení se chytá každá LAMA. a pak to dopadá tak, jak to dopadlo u tebe.. Přeinstaluj systém, nic jiného ti prostě nezbývá.. *Alespoň se naučíš něčemu užitečnějšímu. Pokud nemáš kde připravit instalačku Windows, pak máš kapánek problém.. *Pokud byl notebook zakoupen se stávajícím operačním systémem a nebylo hnuto s velikostmi oddílů, můžeš provést návrat do tovární zálohy -> jak zavést tovární zálohu najdeš v manuálu. Jak vypadá současný stav disku s tím tvým nepodařeným továrním nastavením, na to se můžeš podívat pomocí nabootování Live Linux Ubuntu z USB flešky.. To ovšem předpokládá připravit Ubuntu na flešku na funkčním stroji..

Ale on je zaplej. rosvící se obrazovka a zasíná

A k čemu to je, když se tedy rozsvítí obrazovka a zhasne..???To debilní tovární nastavení přepisuje disk do nějakého výchozího stavu po nainstalování systému.. A to se prostě nedokončilo tak, jak by mělo.. Jak ten systémový oddíl + zavaděč vypadá, to bys viděl nabootováním Ubuntu z flešky.. Tam by sis mohl ten disk/oddíl prohlídnout -> pokud by tam tedy bylo něco k vidění..

Už víte proč?

???

Dík za info. Mi zase lednička.

Samsung TV Led full HD lcd shit... Zapnu 30 sekund jde pak se vypne a hned zapne a tak pořád do nekonečna.. co to je ? mám ji dva a půl roku. mam jim to rozbít o hlavy nebo to lze vyřešit? díííky