» Poradna » Programy

Vypalování ve Windows 98

ahoj,
mám tento historický systém. Poradíte prosím, který používáte, nebo teda spíše jste používali vypalovací software? Stačí, aby byl úplně obyčejný, aby dokázal vypálit jak CD, tak i DVD. Jednoduché uživatelské prostředí vítáno.

Díky za tipy

Odpovědi na otázku

Nero n5 něco

TCburner

Poslední verze nera 6.6 která funguje,kdyz dáš mail pošlu ti jí,jinak jsem používal jěště jeden program,ale ten z nějakého důvodu vždy přidal jednu vlastní složku na CD