» Poradna » Programy

Vypalovani pod uctem s omezenymi pravy

Ahoj,nedari se mi rozchodit vypalovani pod uctem s omezenymi pravy ve Windows XP Home Edition. Bud vypalovaci programy vubec mechaniku nenajdou a hazi chyby typu "Chyba inicializace ASPI", apod. Pokud jej spustim s pravy admina tak je vse v poradku.Nejaky tip jak to rozchodit?Home Edition mi byl fakt cert dluzny :(

Odpovědi na otázku

Pokud pouzivas NERO, tak si stahni utilitu primo od autoru: NeroBurnRights

A jinak ti nic nebrani, abys ve Vlastnosti pocitace / Sprava nastavil uzivatele do skupiny PowerUsers misto Users

Nero nepouzivam. Zkousel jsem free typu DeepBurner, InfraRecorder, apod.Bohuzel mam XP Home Edition a tam to nejde Ale i tak diky.

Zkus ten NeroBurningRights.Ja mam dojem, ze to vytvori skupinu, ktera pak uz muze palit ve vsem - nejenom v tom Neru..?