Vypalovani image souboru nefunguje

Zdravim,pri vypalovani image souboru PC zasekne,a pak pomuze jenom studeny restart.
Zkousel jsem ruzne image soubory,typy,a vypalovaci programy a porad stejny problem.
Ale vypalovani ostatich eci jde bez problemu
Mam Windows XP,SP,trijadro procesor,2Gb ram
Vypalovacka asus-zkousel jsem upgrade mechaniky,ale vysledek stejny

Odpovědi na otázku

Jho tak to těžko říct.
Možné příčiny:

-Ochrana Starforce instalovaná v systému
-Nestíhá zdroj

atd....

Tak zdroj stiha,nebo drive to fungovalo,a jak zjistim,jestli tam ma nebo nemam ten Starforce?

To je nějaká blbost, vypalování je proces, který je ze strany vypalovačky naprosto totožný pro soubory, hudbu nebo image, prostě ... vypaluje. Takže v hardwaru bych chybu nehledal.

Chtělo by to trošku podrobností. Popiš postup té operace a jaký vypalovací program používáš. Upgrade mechaniky je co?

dobry den mam full krabicovou verzi nero 8.v burning romu jsem se pokousel vypalit dvd + r dl a dvd - r dl videozaznam ze slozky ,ktera je normalne prehratelna...video z dovolene...samotny program mi to umi samozdrejme vypalit do pocitace,v tom problem neni...kdyz z teto slozky vyrobim IMAGE KLASICKY ISO
SOUBOR,tak take to ma obsah dat na dualni dvd.jenze jak chci vypalit tyto soubory,jak ISO,tak i (klasicke dvd soubory vts) na medium bez problemu to program nacte avsak kdyz dojde k samotnemu vypalovani napise mi to chyba dao (disc at ounce)chybna kalibrace disku otevre to mechaniku a dvd je stale prazdne.nevi nekdo prosim kde je ta chybka.diky za pomoc

Asi bych to nejprve zkusil vypalit necim jinym. Treba Ashampoo Burning Studio 8 je fajn a strasliva hruza jmenem Nero v.>6 mu nesaha ani po kolena.

upgrade mechaniky-aktualizoval jsem na novejsi firmware

si to image preved myslim v ultraiso na image pro nero pak by to nero melo bez problemu vypalit

Dekuji za pomoc,odinstalace Alcoholu pomohlo