» Poradna » Mobily

Vypalování filmu-Kompromovaná složka

Měla bych ještě jeden dotaz týkající se vypalování filmů. Stáhla jsem si jeden film z webu Uloz to. Uložil se mi ve formátu Komprimovaná složka (metoda ZIP). V této složce je složka souborů Andělé všehomíra a v této složce je videoklip Andělé všehomíra (klepnu-li na vlastnosti, je tam přípona AVI) a soubor SUB. Když jsem se pokusila tento film vypálit, klepla jsem na tu Komprimovanou složku s názvem filmu-na počítači se ukáže, že tam film je vypálen jako ta kompromovaná složka, avšak nejde spustit. DVD přehrávač však film nenačte. Jak bych si měla počínat? Mám vypálit jen ten videoklip s příponou AVI a to ostatní ne-jak dostat ten videoklip z kompromované složky ven? S komprimovanými složkami nemám zkušenost, pokud byste někdo mohl popsat, jak postupovat, aby přehrávač přečetl DVD s tímto filmem, byla bych moc vděčna.

Odpovědi na otázku

Omyl - film se v počítači načte, ale za poměrně dlouhou dobu, ale v přehrávači se nenačte.

Jak je možné, že když mám DVD s vypáleným filmem a chci tam přidat ještě druhý - tak se děje následující: u nepřepisovatelného se objeví varování, že je třeba vložit prázdné DVD, u přepisovatelného se objeví hláška, že nový vypalovaný film přepíše ten strarý - to není možné učinit to tak, aby se druhý film zařadil za první?

1. Soubor .zip s filmem musíš rozbalit (pravoklik na soubor > vybrat "extrahovat").2. Nepřepisovatelné i přepisovatelné DVD musíš před použitím správně naformátovat aby se daly přidávat další soubory - ovšem pokud je tam dost místa! (max kapacita je 4300 MB)

už je pozdě, už jste byla počata a to neštěstí se v civilizované Evropě nedělá.