» Poradna » Ostatní

Vypalované CD v PS1 nefungují

Ahoj, po dlouhý době jsem zprovoznil PS one konzoli a rád bych si zahrál nějaký hry, který jsem si stáhnul. Na internetu je mraky návodů jak to udělat to sice jo, ale vlastně žádný cédo se nenačte. Starý disky co mám jsou taky vypalovaný a frčej v poho. Mám bootovací cd, přes který nějaký hry pouštim, vlastně ani nevim k čemu to je. Spíš je mi záhadou proč prostě céda, který si vypálim nejdou.... Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

V cem to vypalujies nato se hodi Alcohol 120.

Nebo dalsi reseni je pres emulatory. Xebra rozjede skoro vsechno, v ePSXe se nektere hry daji graficky vylepsit k nepoznani, a i kdyz to nema ten spravny feeling jako originalni HW, tak je to prece jen daleko pohodlnejsi.

Zmrde žádný grčráč ty zmrde!Je to geometrie!Tlamo zamrdaná zdechni!

tak jasne ze ti to nepujde, protoze musis mit chipnuty ten plééééjstejšn to vi kazde male decko.

tady nekdo nezna boot disk, nebo jak se tomu nadavalo

ale znal jsem znal jen bylo efektivnejsi a rychlejsi mit v PS1 proste chip nemusel clovek cekat

taky me to nefunguje nevim si rady v jakem programu to mam palit proste to vubec nenacte

Za a) Je dobré vědět, zda-li máš v Playstationu vůbec nějaký Mod Chip!b) Pokud ano, tak veškeré stáhlé ROM vypálíš nejlépe v: ImgBurn.c) Záleží taky na typu média, které používáš a na typu mechaniky, na které pálíš...nejlepší byly tmavé zapisovací plochy. Teda pokud se Ti ještě dnes vůbec podaří sehnat taková média (například s tmavou modrou zapisovací plochou). Světle zelená média a moderní a nepříliš kvalitní vysokorychlostní zápisové mechaniky jsou problém.