Vypalovačka plextor....nechce se vysunout..

Zdravím všechny,když zmáčknu cuplík na vysunutí vypalovačke jen jakoby cvakne a ne ne se vysunout...de to až drátkem....zvláštní je to že když je ve vnitř CD tak to de...nevíte co s tím? díky

Odpovědi na otázku

k

Trvdší odpor pri vysúvaní, alebo príliž mäkky spínač, ktorý reaguje na tlak vysuvného dielu. Proste sa stane to, že pri pokuse vysunuť sa zopne hneď spínač pre zasunutie reagujúci na tlak.

a co s tím? Už sem to měl i rozebrané a fakt nevím. Jinak je zvláštní že když je v ní cd tak jede bez problémů.

Hey you !   Co je to za typ ?  Není to  PLEXWRITER 48/24/48A  ?   Leží mi sice na skříni, ale když ji zapojím taky mi to občas dělá ? Řešením je ji rozšroubovat.  Mám ji téměř novou a nepoužitou tak to nedělám.....

zapnut pocitac.