Vypalovací mechanika vytváří restartovací DVD

Omlouvám se za poněkud matoucí nadpis ale popsat tento problém je trochu šílené. Mám novou vypalovací mechaniku značky LG (typ klidne nekde najdu ale asi není potreba) a vypaluji Nero verzí 7 aktualizovanou která byla dodána spolu s vypalovací mechanikou. A ted o co jde? Pokud vypálím na DVD filmy, nebo seriály a po vypálení (i uspesnem zkontrolovani) se je snazím pustit v PC nacte se WMplayer nebo BSplayer ale ani se nezpustí obraz a PC se restartuje. Co to muze být?

Odpovědi na otázku

dost mozna prtizeny slaby neznackovy zdroj.

Jak zjistim ze je slaby a pretizeny :D tak aby to nebylo mozna ale urcite?

osdelej bocnici tveho pc a opis sem co je nazdroji na psano kolik watu ma a jeste napis jakou mas sestavu kolik hardisku,znacku desky ,cipovou sadu, grafiku a procesor. kdysi mi to delalo skoro totez, ale po pridani tretiho hardisku spustenim videa dojde k zatizeni procesoru castecne grafiky a zdroj to nevydrzi a restartuje pc, dalsi mozna zavada:vadna pamet _proskouset mem testem, skontrolovat chladic cpu jestli dobre sedi na procesoru pripadne vymenit pastu mezi chladicem a cpu. vsazim 100% jeto zdroj.