» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypálení Win.8.1 z iso

Ahoj, Zakoupil jsem si PC Lenovo. od Lenova mě pak el. cestou zaslali grátis obnovovací disky / recovery disk / ve formátu ISO, tak jsem je stáhl a potřebuji vypálit na DVD. Potřebuji vědět, jak je vypálit., když dám kompletně tak jak jsem je stáhl, tedy ISO, mám obavy aby se po vsunutí do mechaniky načetly, protože pak už tam virtuální mechanika nebude, nebo mám iso otevřít a vypálit ty soubory co jsou tam, tak aby byly nezabalené .Nebo je ještě nějaký jiný návod který je správný.Děkuji za radu Josef

Odpovědi na otázku

pravým myšítkem "Vypálit bitovou kopii disku".

teda jestli jsou ty iso bootovací.

Obraz se vypaluje JAKO OBRAZ!

ISO je vobraz média / Nero nebo pod OS:1. Vyber pálit jako obraz:http://abload.de/img/snap7589p8rl4.png2. Dát zkontrolovat data (jinak k tomu nedojde!) a pálit:http://abload.de/img/snap7590cvp23.png

Jak jsi správně napsal tak udělej:iso otevřít a vypálit ty soubory co jsou tam, tak aby byly nezabalené

"-" Zrůdičko, kradoucí cizí nicky! "Rada" hodná svého pisatele, tj. pod hranicí debility!NEBRAT v potaz!

Vypalování by mělo jít přímo z prostředí Windows:http://2imgs.com/e1aa1c36e5Vím, že chci asi příliš a žebrám, ale mohl by jsi mi poslat na e-mail odkaz ke stažení? Mám jen starší verze disků Lenovo.

Děkujio za rady, odkaz poslat nemohu, protože platnost odkazu už skončila koncem prosince, akorát jsem se nedostal k vypálení.Josef

Jasně, nevadí. Jen pro zajímavost - o jaký model se jednalo?

Lenovo IdeaCentre H30-00, ale pozor, oni mají pod stejným označením několik variant, já mám tu s 4 jádrovým procesorem a Ram 4GB a 1TG disk a samostatnou grafikou, tamty ji mají integrovanou, ram 2GB, 2 jádrový procesor