» Poradna » Programy

Vypálení dvd

Mám problém, používám Nero 6 a když chci vypálít dvd (soubory pro dvd), tak použiji funkci na toto, dvd-video. když jsem na posledním kriöku k vypálení, tak potvrzovací tlačítko "Vypálit" nefunguje.
díky

Odpovědi na otázku

To se stává pokud má ten disk špatný formát, chybná struktura, nepodporované soubory

a jak to opravím, když mám 26 souborů tvořící celý film.
konvertor asi ne, že?

samsung:Máš W7 a používáš paskvil jako je Nero 6?Existujou komplexnejší a jednoduší softy na vypalování nežli je Nero.

tak jaký sw mi doporučujete, aby jsem tam mohl vypalovat video dvd?

samsung:Třeba:Ashampoo Burning Studio

nero je paskvil. ale ze robi uzivatel blbost je v poriadku
dvd video urobi nero z dvd zdroja alebo zdrojovych suborov (vod, ifo) aby slo prehrat v obycajnom dvd prehravaci. to ze mas rozsekany film (mozno avi alebo inom formate) na viac casti este neznamena ze z toho urobi dvd video do dvd prehravaca. takze taky soft co riesi hlupost uzivatelov, este neurobili )
z avi urobit dvd zdrojove subory napriklad v sony dvd architect a potom vysledok vypalit ako dvd video trebars aj nerovi. ak mas prehravac co vie prehravat aj mpg, avi a ine formaty, tak to vypal normalne ako data.

mám tam přímo soubory do dvd přehrávače (ifo, vob a bup)

tak potom tam bud este nejaky subor chyba, alebo nie su v adresari video_ts. ak verzia 6 dokaze vypalit jeden, tak musi aj durhy. v tom pripade to nie je verziou nera.

samsung - asi ti moc neporadím - sorry, ale Nero 6.6.1.4 se u mně v PC válí od roku 1962 - samosebou zálohované a když se se něco pokaká - odinstaluji a znovu instalace a až do dnes maká.
A mimochodem - byla a je to nejlepší verze, jaká kdy na Neru vyšla.
Naposldy jsem pálil bratru před týdnem a naprosto OK.
Pravdu má Rover623 a na bláboly Peky.cz neber zřetel.

Nero 6 se asi se sedmičkama nekamarádí. Používám verzi 7 a nemám žádný problém.

kamarádí. jeden film se stejnými příponami vypálí, ale druhý ne

Potom bych to zkusil přehrát v počítači, možná má rover v prvním příspěvku pravdu.

vyzkoušel jsem to vypálit a dát tam složky jako na DVD-video (AUTIO_TS a VIDEO_TS), soubory dal do VIDEO_TS a na PC mi to přehraje Media Player v poho, ale v dvd přehrávači mi to vůbec nejde

Potom je možné, že video je kódované v něčem, co přehrávač neumí přehrát a a taky doufám, že to AUTIO_TS je překlep a ne opravdové jméno složky.

jen překlep

Poslední rada - vyzkoušej další DVD přehravače.

V jakém souborovém formátu jste to vypaloval? ISO 9660, nebo UDF 1.02, příp. jste použil volbu DVD video?

v neru 6 jsem dal možnost DVD-Video a do složky VIDEO_TS jsem nakopíroval všechny soubory. do nastavení jsem se nehrabal

Ještě je jedna možnost - zvolit DVD-ROM (UDF) a nastavit verzi UDF na 1.02 (kvůli podpoře stolních přehrávačů), vytvořit složku VIDEO_TS a do ní nakopírovat soubory. Mám ale dojem, že je to stejné jako volba DVD-Video.
Zkoušel jste to vytvořené DVD soubory na disku načíst třeba do DVD Shrinku? Pokud nějaké soubory chybí, tak by měl zahlásit chybu.

dědek - a tohle je také asi pravda - znovu sorry, ale s blbostí jako jsou sedmičky nemám zkušenosti.
Pouze takové, že dnes co je nové, tak starším verzím ať je to cokoliv nesahá ani po kotníky.
A Nero verze 7 také pořád ještě jde. Ostatní verze Nera už stojí za starou belu.