» Poradna » Programy

Vypálení dvd-film

Potřebuji poradit. Chci vypálit DVD+R DL na kterém bude asi 7.5 GB film, v PC normálně hraje. Napíše hlášku COULD NOT PERFORM OF DISC-AT-ONCE BURN PROCESS FAILED.
Nero 6.6.0.18 dávám vytvořit video disk přetáhnu soubory, ty se dlouho znovu kopírují na disk a pak to chce disk, dlouho to chroustá a nakonec to napíše tohle. Zkoušel jsem to i přez DVD FAB a DVD Shrink a je to stejné. Zkusil jsem i Cheetah a tam ani není vytvořit video disk, Když jsem to dal jako data, tak mi zničil DL DVD.

Odpovědi na otázku

uloz.to ... v tomhle to palim ja 8GB DVD

uloz.to ... tu by to melo byt komplet i z češtinou

Díky, vyzkouším. Ale stejně je divný, že takovou rutinní věc Nero nezvládá.

No, měl jsem úplně stejný problém a pomohlo flashnout firmware vypalovačky na novější verzi. Po flashnutí mi to vypaluje bezchybně na DVD+R DL, což před tím hlásilo stejnou chybu jako tobě, pouze s rozdílem, že mě v češtině. Tak zkus nahrát do tvé vypalovačky nejnovější firmware.