» Poradna » Web a internet

Vypadlo připojení Tv sencor

Zdravím,dnes ráno na TV Sencor vypadlo připojení k internetu.Vše hlásí připojeno, ale při kontrolním testu rychlosti internetu hlásí, že není přístup k internetu.Připojeno kabelem

Odpovědi na otázku

No děkujeme za informaci, ale nevím co s tím mám dělat.

chyba očividně v TV, nějaký tip co doma vyzkoušet pro opravu?

Napadá mě jen zkusit tovární nastavení TV a nebo možná ještě před tím nastavit parametry síťového připojení v TV manuálně (IP adresu, masku, bránu a DSN)

Dyž mi něco nejde na chvili odpojim a zkusim znovu. Zvyklr se to podda