» Poradna » Web a internet

Výpadky WiFi na pc Dell Windows 10

Prosím o pomoc! Stále dokola mi padá a zase naskakuje WiFi na notebooku Dell desktop-J1VAJGJ se systémem Windows 10 home. Volala jsem na dodavatele internetu, ale ty mi bohužel nepomohli jelikož WiFi na ostatních zařízeních v byte nám funguje (jiny notebook,TV, telefony). Zkusila jdem router restartovat, restartovat pc, přeinstalovat sít WiFi v pc, odstranit potíže pomocí nápovědy při potížích s připojením. Už si nevím vůbec rady . Prosim o jakoukoli radu! DĚKUJU

Odpovědi na otázku

Zkus odinstalovat ovladače wifi, restartovat pc a připojit se na wifi přes nastavení windows bez stahování ovladačů od výrobce

Asi jsem se blbě vyjádřila, já jsem tu wifi síť jen odebrala z pc a zase jí tam přidala. Úplně jsem ji neodinstalovala. Kde tedy najdu odinstalování toho ovladače? Úplně tomu nerozumím, tak se omlouvám za další dotaz...

Aha, v ovládacích panelech (najdeš je, když to napíšeš do vyhledávače co je na spodní liště) klikni na odinstalovat programy a měla by jsi ho tam vidět, pokud ne tak to raději dej někomu, kdo se v tom aspon trochu vyzná ať neodistaluješ něco jiného

Hmm, pokud tomu nerozumíš, pak drobná rada - vyzkoušet Linux - bez instalace - a přihlásit se na net. Pokud wifi pojede, máš problém se systémem a ovladači, pokud nepojede, máš problém s wifi v pc. Jestli je problém s wifi v pc i s Linux, potom uvažovat o novém wifi přijímači. Jestli v Linuxu pojede bez problémů, pak řešit systém a ovladače. Až budeš vědět víc, kde problém skutečně je, jak jsem psal viz. výše, můžeš dostat radu další.