» Poradna » Počítačové sítě

Výpadky wifi na android smart boxu

Dobrý den, chtěl bych požádat o radu na android smart boxu mi vypadává aplikace O2 TV a to cca do 30s výpadek WIFI i když je síla signálu vynikající např. aplikace youtube funguje bez problémů, když připojím přes kabel, také vše funguje..kdyýž jsem zkusil android smart box připojit k jiné síti Wifi, také vše funguje bez problémů..prosím o radu ...děkuji

Odpovědi na otázku

Tak prostě připoj smart box přes kabel. Netuším, co chceš vymýšlet.

chci zjistit příčinu a není úplně jednoduché jak ten kabel do jiné místnosti dostat, aby to nebyla opičárna...