Výpadky Mirandy, ICQ, QIP a podobně, včera dnes a zítra

Proboha, pochopte už konečně, že výpadky ICQ nezávisí na klientském programu, který pro komunikaci používáte (ICQ, Miranda, Qip, SIM, Kopete apod.)V poslední době má ICQ problémy toho typu, že část účtů nefunguje, nejde se přihlásit. Tudíž např. kolegovi naproti mně to jde, ale mně třeba ne.Mimochodem četli jste někdy ICQ License Agreement?Víte, že podle ní nesmí ICQ používat děti mladší 13-ti let, že nesmíte ICQ používat k firemní komunikaci, že nesmíte používat alternativní klienty či "odstraňovače" reklamy. Víte, že hesla i komunikace ICQ putuje internetem nešifrovaně?Nejlépe by pro nás všechny bylo přejít na nějaký jiný protokol, asi nejspíše Jabber.Převzato: Autor HamHam ©

Odpovědi na otázku

No a co jako ?

no tak pouzivej to co funguje a ne reklamni paskvil

Jo tak to musis mit asi zlaty ucet, nebo neco takoveho, me to totiz nepada a spouste dalsich co sem chodi, ono jestl taky neni problem mezi klavesnici a stolickou.

Prihlasit se jde, ale ne na defaultnim portu.Pochopte uz konecne, ze pokud v klientovi nastavite nahodnou volbu portu, problemy ustanou!!! :o)