» Poradna » Web a internet

Výpadky internetu

Ahoj,asi měsíc se mi zdá, že mi vypadne net vždy na pár sekund, ale dostatečně dlouho aby mě to vyhodilo například z Path Of Exile nebo Divinity origin Sin, nebo se mi sekla aktualizace stránky na netu na pár vteřin. Je to už opravdu velice otravné, zkusil jsem kontaktovat providera a ten asi 10 dnů monitoroval prý statistiku mé přípojky a prý u nich není problém. Zkusil jsem dát PC do továrního nastavení, ale nepomohlo to. Zkoušel jsem vypínat a zapínat router a taky bez vyřešení.Internet máme vedený z antény kablem do routeru a z něj káblem přímo do PC. Ping mám pod 20, download 20 Mb/s a upload asi 12 Mb/s. Jsem už absolutně bezradný a nemám vůbec tušení jak bych to mohl dát do kupy tak jako to fungovalo 4 roky předtím. Děkuji za rady a nápady

Odpovědi na otázku

Pouzi dlhodobejsie meranie pingu na IP adresu tej anteny, ktoru mas na streche. Ping moze kolisat ak sa prenasaju nejake data, ale namal by byt niekolkonasobne vyssi ako hodnota ked sa ziadne data neprenasaju.