» Poradna » Web a internet

Výpadky internetu

Dobrý den, Máme takový problém. U mě doma máme router Huawei HG622u od o2. Běžně se přes něj připojují:1 notebook (Windows 8, Eset, dříve jsem měl Windows 7)1 stolní počítač přes wifi (Windows 7, Avast)2 telefony (Android)Na těchto zařízeních internet funguje bez problémů, žádné výpadky, dobrá rychlost, nemohu si stěžovat, vše funguje tak, jak má. Ale problém je vždycky u jednoho kamaráda notebook (Windows 7, Avast), ten si ale vždycky stěžuje pouze na mojí wifi, že má u mě vždycky výpadky, ale jinde ne. Nevíme, co s tím...Prosím, poraďteTady vám zasílám z cmd:Můj notebook:Wireless LAN adapter WiFi: Connection-specific DNS Suffix . : Description . . . . . . . . . . . : Qualcomm Atheros AR5B93 Wireless NetworkAdapter DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::2c6d:a05:e7ac:217%13(Preferred) IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 10.0.0.140(Preferred) Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Lease Obtained. . . . . . . . . . : pátek, 14. června 2013 20:30:13 Lease Expires . . . . . . . . . . : neděle, 16. června 2013 17:34:17 Default Gateway . . . . . . . . . : fe80::1%13 10.0.0.138 DHCP Server . . . . . . . . . . . : 10.0.0.138 DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 319614694 DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-19-01-E1-0F-00-26-9E-4C-08-41 DNS Servers . . . . . . . . . . . : 10.0.0.138 NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : EnabledMůj PCAdaptér bezdrátové sítě LAN Bezdrátové připojení k síti: Přípona DNS podle připojení . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : TP-LINK 150Mbps Wireless Lite Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Upgradovat ovladac na tom problemovom notebooku by mohlo pomoct. Ked nepomoze, tak treba bud kupit iny notebook, alebo pockat kym sa vyrobcovi uraci napisat ten ovladac tak, aby neboli vypadky.

Tak jsme ovladač aktualizovali a pořád to blbne