» Poradna » Web a internet

Výpadky internetu při zátěži.

Dobrý den. Máme s přítelkyní problém před 10 dny nám zavedly nový internet (O2) přes Anténu co nám dali za okno který skrz je napojený do routeru a přes lan kabely do našich pc. Problém je v tom že při zátěži (stahování ,sledování videí) se internet vypne a je potřeba resetovat router vypnutím a zapnutím. Děje se to každou chvíli a my nevíme co dělat jestli to řešit s poskytovatelem nebo jestli by mohl být problém jinde. Děkuji.

Odpovědi na otázku

riesit to s poskytovatelom

A nemohla by být chyba pouze v špatném nastavení routeru?

a router ti dali oni ci je tvoj? Ked pichnes kabel z wan portu routra priamo do notebooku ide internet? Pri zatazeni nepada?

router je jejich a máme napojené 2 pc a 2 telefony hnedka spadne na všech zařízení když se to stane.

tak potom nemas co riesit, nahlas poruchu

A aký internet si platíte , akú rychlost sťahovania ?