» Poradna » Web a internet

Výpadky internetu - supronet

Zdravím, potřebuju poradit.Během posledních 2 týdnů nám často vypadává internet (někdy až na 10hodin, děje se to tak 4x do týdne) tedy nejde wifi, ukazuje se "Omezeno". Restart routeru nepomáhá. Chtěla jsem se zeptat, jestli je problém u poskytovatele (pokud máte někdo taky supronet), nebo je to naším routerem (což je dost možné, protože není nejnovější a nejlepší, ale nevím).Je mi jasné, že moc informací vám tu nedám, tak asi není jednoduché poznat ten problém, ale za každý názor budu moc ráda

Odpovědi na otázku

Ahoj, toto je v prvom rade otazka na poskytovatela internetu.Uz ste ich kontaktovali?

Tohle je treba resit s providerem, ne v Poradne.