» Poradna » Ostatní

Výpadek zvuku

Z ničeho nic mi vypadne u stolního PC s W10falcreators zvuk a z repráků se ozve hlasitý šum a praskání, které trvá rozdílnou dobu od 1 min do několika hodin, ale potom se zvuk vrátí do normálu, aby se nahodile v průběhu jednoho i více dnů situace opakovala bez zjevné příčiny. Díky za radu co s tím.

Odpovědi na otázku

Vadný konektor reproduktorů nebo vadný vstupní konektor počítače.Vyzkoušej zapojení do předního (nebo zadního) panelu.

Díky, prubnu.

Během těch pazvuků jinak počítač normálně funguje?

Ano.

Pohýbej opatrně zapojeným konektorem, jestli to bude chrastit či vydávat nějaké nepatřičné zvuky. Jak u počítače, tak kabelem až u repráků.

Díky, asi to bylo těmi konektory. Uvidíme.

Nebylo.