» Poradna » Web a internet

Výpadek wifiny

Na noteboku Lenovo mi zhruba po hodině provozu vypadne wi-fi, nezobrazuje se ani ani jako dostupná síť v seznamu. Po restartu pc vše funguje zase asi hodinu normálně. Na ostatních zařízeních (telefonech) wi-fi funguje zcela bezproblemově. Pavel

Odpovědi na otázku

Na jakém kanálu v době výpadku běží wi-fi?

nevím

Jelikož jsi nenapsal ani značku/model, dost špatně se radí. Zaměřil bych se na:- verzi Bios- ověření, zda máš nainstalován ovladač od Lenova (pokud ne, odinstalovat aktuální, nainstalovat "originál"- následně bych zakázal aktualizace ovladačů z WinUpdate- prověřil nastavení režimů napájení, popř. zda se nepřepíná do režimu letadlo

Popř. zde máš ještě další možnosti, na co se zaměřit: https://support.lenovo.com/gt/cs/solutions/ht101634P.S. Víc ti neporadím, protože jsi uvedl, že máš jen přeneseně ...."auto Škoda"