» Poradna » Počítačové sítě

Vypadek wifi pripojeni

Zdravím, jsem na kolejní wifi a během práce na PC mi, bez jakehokoliv varovani, prestal jit internet. System ukazuje chybu v bezdratovem i ethernetovem pripojeni, avsak nic konkretniho. Mobil jde bez problemu. Mam windows 10. Muzete mi prosim poradit, co s tim?

Odpovědi na otázku

Provést klasickou diagnostiku https://support.microsoft.com/en-us/help/4038658/window... Pokud se bude jednat o problém s IP adresou, tak přístě může stačit. Otevřít CMD a zadat ipconfig /release jak příkaz proběhne tak hned následovat ipconfig /renew

Diagnostika nic konkretniho neodhalila. Zlousel jsem zadat prikaz do CMD, vratilo mi to, ze operace nemuze byt provedena.

Potom by asi nebylo od věci zkusit aktulizovat ovladač wifi.