» Poradna » Počítačové sítě

Výpadek sítí

Dobrý den, mám problém pri používání notebooku(hp), kdy se mi po různé době odpojí od sítě a následně v panelu nemohu žádnou najít. Když se kouknu do síťových panelu tak se mi u Intel(R) wifi 6... ukazuje vykřičník a píše to, že zařízení nelze spustit. Budu ráda za případné rady, či domněnky.

Odpovědi na otázku

než se ptáš v poradně co tak zkounout zda už někdo neměl ten problém

Děkuji za užitečný komentář.

Před položením dotazu do Poradny prosím použijte funkci vyhledávání. Je totiž velmi pravděpodobné, že váš dotaz už byl dříve odpovězen.Např. https://www.google.com/search

restart

Nepomohlo

Skus preinstalovat ovladac wifi, moze byt poskodeny.Skus nainstalovat inu verziu ovladaca wifi, tato konkretna moze mat bug.Ak to robi vzdy po rovnakom case necinnosti, skus vypnut uspavanie wifi v nastaveni power managementu.

Nevím, jak je starý ten HP, ale kdysyk se to v případě odpojování musel udělat upgrade BIOSu...pak to přestalo