» Poradna » Ostatní

Výpadek proudu při opětovném zapnutí pc

Zdravím, mám asi takovýto problém. Přídu k Pc zapnu přepěťovku a následně pustím Pc. Pc v pohodě naběhne a vše běží jak má. Ale ve chvíli kdy vypnu Pc i přepěťovku a rozhodl bych se, že přepěťovku znovu zapnu, tak mě to vyhodí pojistky. Udělá to snad téměř úplně vždy. Zdroj mám Seasonic SII12 620W, předpokládám že zdrojem to nebude, protože s Pc nejsou jinak vůbec žádné problémy. Myslím si, že za to můžou jističe protože na tomto okruhu kde mám zapojený Pc je zapojen Pc a hlavně lednice a je to na 10A jističi. Kde tedy myslíte, že je problém ? díky moc

Odpovědi na otázku

V jističi, je příliš slabý a příliš rychlý. Spínané zdroje v PC a v monitoru dají při zapnutí obrovskou špičku díky nabíjení kondenzátorů.

Takže jsem měl správně podezření na jistič. Díky moc